REGULAMIN KONKURSU NA LOGO STOWARZYSZENIA

?PRZYJACIELE CZWÓRKI?

Co to jest "logo"? LOGO to znak graficzny spełniający rolę informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane przedstawienie symbolu instytucji lub organizacji. LOGO musi być przede wszystkim czytelne, dlatego powinno mieć niezbyt skomplikowane kształty oraz niewielką liczbę kolorów.

1.Cele konkursu:

- zaprojektowanie logo,

- rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych,

- wzmacnianie więzi ze szkołą.

2.Konkurs jest przeznaczony dla klas I ? VI i ma charakter indywidualny.

3.Prace należy wykonać na formacie A-4, dowolną techniką plastyczną (np. wydzieranka, wyklejanka, ołówek, akwarela, grafika komputerowa itp).

4.Logo musi zawierać nazwę: Przyjaciele czwórki. Mogą się w nim znaleźć również elementy kojarzące się ze szkołą. Więcej informacji na temat Stowarzyszenia można znaleźć na stronie internetowej szkoły w zakładce Stowarzyszenie ?Przyjaciele czwórki?.

5.Jedna osoba może oddać tylko jedną pracę, podpisaną imieniem, nazwiskiem oraz klasą.

6.Termin składania prac ? do 29 lutego 2012.

7. Prace należy składać w sekretariacie szkoły.

8. Jury, w ocenie projektów, będzie brało pod uwagę: estetykę i oryginalność wykonania, adekwatność do tematu oraz pomysłowość.

9. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 7 marca 2012r. na stronie internetowej szkoły: www.psp4.strzegom.pl