WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

26 września 2016 odbyły się w naszej szkole wybory do samorządu szkolnego. W wyborach startowało 9 kandydatów z klas IV – VI. W głosowaniu wzięli udział uczniowie z klas IV –VI. Po zliczeniu wszystkich głosów przez komisję wyborczą okazało się, że pierwsze miejsce i tytuł przewodniczącej szkoły, z liczbą 93 głosów, zdobyła Nadia Wysocka z klasy VI D, drugie miejsce i tytuł zastępcy przewodniczącej szkoły zdobył Paweł Topa z klasy V C, natomiast trzecie miejsce i tytuł sekretarza szkolnego zdobył Filip Jurek z klasy IV B. Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział w wyborach, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dnia 30 września nowo wybrany Samorząd Uczniowski gościł u Pani Dyrektor Janiny Klonowskiej na zebraniu dotyczącym planu pracy na obecny rok szkolny 2016/17. Samorząd omówił z Panią Dyrektor wszystkie akcje, które chce zorganizować w szkole. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia, aby wszystko udało się jak najlepiej.

Opiekunowie SU