WOŚP

W Strzegomiu 8 stycznia zagrała po raz 20 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy z pompą, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych  z cukrzycą. Uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły również przyłączyli się do zbiórki pieniędzy. W dniu 5.01.2012 wolontariusze ze Szkolnej Grupy Wolontaryjnej  (opiekun Agnieszka Kotlicka) Agata Borkowska, Malwina Siekaniec, Wiktoria Rakoczy, Kamila Kulasa przeprowadziły zbiórkę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku również nie zabrakło ofiarnych uczniów, chętnych pomóc chorym dzieciom. W szkolnej akcji WOŚP wzięły udział wszystkie zespoły klasowe naszej szkoły. Razem zebraliśmy 247,08 zł.W dniu wielkiego finału tj. 8.01.2012 roku w hali OSiR-u uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w występach artystycznych. Dzieci ze szkolnego zespołu wokalnego wykonywały kolędy (opiekun p. Marcin Rut), a dziewczynki z kółka tanecznego zaprezentowały się w dynamicznym układzie choreograficznym autorstwa p. Anny Wysockiej.