Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019! Było to wyjątkowe zakończenie, ponieważ po raz pierwszy od wielu lat żegnali się ze szkołą uczniowie klas ósmych. Po ceremonii przekazania sztandaru pani dyrektor wręczyła absolwentom nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce, a sześcioro uczniów wraz z rodzicami odebrało statuetki "Najlepszy z najlepszych". Taki tytuł zdobyli: Ksawery Józefowski, Weronika Łoś, Kacper Kaczmarek, Zofia Piekielny, Aleksandra Traczyk i Anna Wieszewska.

W części artystycznej ósmoklasiści pokazali w humorystycznym skrócie najważniejsze wydarzenia ostatnich lat, prezentując fragmenty piosenek i scenki pantonimiczne. Wszyscy absolwenci wystąpili na scenie w finałowej piosence "Chwile jak te..."