Uczniowie PSP Nr 4 w Strzegomiu z wizytą w teatrze

6 czerwca 2019r. klasy IVa, Vb i Ve  pojechały na wycieczkę do Legnicy. Jazda pociągiem (dla wielu uczniów pierwsza w życiu) już była pełna emocji. Teatr im. H. Modrzejewskiej zachwycił spektaklem zatytułowanym „Baśń o pięknej Parysadzie i ptaku Bulbulezarze”.

Przedstawienie pełne mądrego humoru pokazało uczniom, co w życiu ma tak naprawdę znaczenie. Efekty dźwiękowe, animacje wyświetlane na ekranie przykuwały uwagę widzów. Interakcje aktorów z widownią spowodowały, że wszyscy opuszczali teatr z uśmiechami na twarzach, pełni przeróżnych emocji, najczęściej zachwytu, zaskoczenia. Nikt nie pozostał obojętny.

Po spektaklu, spacerując ulicami Legnicy, dzieci podziwiały architekturę tego pięknego miasta. Kurtyna wodna dla ochłody i pyszne lody zakończyły ten naprawdę udany wyjazd. To zapewne nie była ostatnia wizyta w Legnicy i teatrze im. H. Modrzejewskiej.

Wychowawca klasy IV a, IV b, V e