Fundacja Ludzki Gest wsparła ucznia strzegomskiej Czwórki

Jakub Miller, uczeń strzegomskiej Czwórki, jest wielkim fanem piłki nożnej. Śledzi rozgrywki w lidze krajowej i na arenie międzynarodowej, zna składy wszystkich ważnych drużyn i ich osiągnięcia. Posiada także imponującą kolekcję różnych koszulek piłkarskich i gadżetów związanych z futbolem.

Kuba podziwia szlachetną postawę Jakuba Błaszczykowskiego widoczną zarówno na boisku, jak i  w działalności Fundacji Ludzki Gest, ceni  jego wsparcie okazane klubowi Wisła Kraków i działalność na rzecz dzieci.

Fundacja wsparła pasję Kuby do piłki nożnej, obdarowując go piłką z autografem sportowca, bluzą i książką. Pragnie także pomóc chłopcu w rehabilitacji. Ze strony szkoły koordynatorem przedsięwzięcia jest Zofia Laskowska.