9 medali w Mistrzostwach Strzegomia w szachach

Aż 9 miejsc na podium zajęli uczniowie PSP nr 4 w Strzegomiu w zakończonych II Mistrzostwach Strzegomia juniorów w szachach, które rozegrane zostały w PSP nr 2 w Strzegomiu. W tym roku ze względu na sporą ilość uczestników Mistrzostwa trwały dwa dni. Łącznie udział wzięła rekordowa ilość - blisko 150 osób! W poniedziałek, kiedy rywalizowali uczniowie klas starszych, najlepiej z naszych uczniów zaprezentowali się Patryk Miciuk i Aleksandra Kasprzak, którzy zostali Mistrzami Strzegomia w swoich grupach wiekowych. Na drugich miejscach uplasowali się: Piotr Cichy i Marta Kisielewicz a na trzecim miejscu Zuzanna Nowak. We wtorek swoją klasę potwierdziła Zuzanna Włodarczyk, która okazała się bezkonkurencyjna. Wicemistrzami zostali: Aleksandra Podhorodecka i Tymon Rymowicz a brąz zdobył Szymon Cygan.