Gminny Konkurs Matematyczny w Czwórce

Już po raz dwunasty w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych pod patronatem Burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty. Na „Spotkanie z matematyką” przybyły trzyosobowe drużyny uczniów klas szóstych ze wszystkich gminnych szkół. Konkurs tradycyjnie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie samodzielnie rozwiązywali test złożony z 20 zadań zamkniętych. W drugim etapie uczestnicy zmierzyli się z 4 zadaniami otwartymi. Na uczestników i opiekunów czekał słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice uczniów PSP 4. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Olga Rudnicka z PSP nr 4, drugie miejsce zajęła Julia Ratajczak z PSP nr 2, trzecie Julia Drohomirecka z PSP w Jaroszowie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.