Być kobietą...

Fenomenalne, wspaniałe, bombowe … - taki obraz niewiasty przedstawili uczniowie klasy VI b na apelu z okazji DNIA KOBIET. Przez 30 minut każda dziewczynka (mała i duża) mogła usłyszeć na swój temat mnóstwo komplementów. Dżentelmeni z klasy p. Moniki Knap z ogromnym dystansem do siebie potrafili rozbawić całą publiczność. Punktem kulminacyjnym był występ dwóch uczniów, którzy w kobiecym przebraniu odśpiewali piosenkę „Być kobietą...”. I trzeba przyznać, że zrobili to po mistrzowsku!!! Żeńska część publiczności była zachwycona, a męska chyba trochę zdziwiona występem „nowych koleżanek”. Cóż, na koniec wypada podziękować wszystkim aktorom, piosenkarzom i tancerkom z klasy VI b za wspaniałe przedstawienie.