WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W bieżącym roku szkolnym 2020/2021, dnia 29 września, odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowały 4 kandydatki z klas IV – VIII. W głosowaniu wzięli udział uczniowie z klas IV –VIII.  Po zliczeniu wszystkich głosów przez komisję wyborczą, wyniki głosowania są następujące: pierwsze miejsce i tytuł przewodniczącej szkoły, zdobyła Agata Siekaniec z klasy VII E, drugie miejsce i tytuł zastępcy przewodniczącej szkoły zdobyła Emilia Gucwa z klasy VIII B, trzecie miejsce i tytuł skarbnika szkolnego zdobyła Julia Krawczyk z klasy VIII B, natomiast sekretarzem została Natalia Wyszyńska z klasy VA.  Dziewczyny z pewnością będą wzorowo pełniły swoje funkcje. Już 8 października odbyły spotkanie z Panią Dyrektor, Janiną Klonowską, na którym omówiony został plan pracy Samorządu. Życzymy owocnej pracy i realizacji zaplanowanych działań.

Opiekunowie SU