Żegnamy Pana Dyrektora Stanisława Rusaka


Ze smutkiem i głębokim żalem informujemy, że 27 kwietnia 2020 roku zmarł Pan Stanisław Rusak, dyrektor naszej szkoły w latach 1987-2002.

Żegnamy człowieka o niezwykłej osobowości, nauczyciela, wychowawcę i przyjaciela. W trakcie swojej kariery zawodowej organizował życie szkoły, kierował zespołem nauczycieli, uczył i wychowywał kolejne pokolenia absolwentów. Był wyrozumiałym przełożonym, szanowanym pedagogiem i dobrym kolegą. Do końca pozostał przyjacielem szkoły, uczestniczył w organizowanych przez nas wydarzeniach, odwiedzał i zawsze wspierał dobrą radą.

Panie Dyrektorze, dzisiaj chcemy Panu podziękować za wszystkie lata spędzone w murach naszej szkoły, za Pana ciężką pracę i niekończącą się życzliwość. Był Pan człowiekiem skromnym, wyrozumiałym i zawsze gotowym do pomocy. Pana dowcip, dobroć i ciepło na zawsze pozostaną w naszych sercach. Współpraca z Panem to był prawdziwy zaszczyt.

Zespół nauczycieli i pracowników „Czwórki”