Drodzy Rodzice!

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej w naszej szkole, tak jak we wszystkich szkołach w Polsce, zostały zawieszone zajęcia w dniach 12.03.2020r. do 25.03.2020r.

W trosce o zdrowie Wasze i Waszych dzieci prosimy o dopilnowanie, aby dzieci nie wychodziły z domu, nie spotykały się z rówieśnikami, nie odwiedzały się nawzajem. Przypominamy również o konieczności częstego mycia rąk.

Równocześnie informujemy, że zgodnie z wytycznymi MEN uczniowie będą otrzymywać lub już otrzymali od swoich nauczycieli zadania i wskazówki do pracy w domu. W razie kłopotów z wykonaniem ćwiczeń dzieci mogą liczyć na pomoc nauczycieli (kontakt przez dziennik elektroniczny). Prosimy o sprawdzanie informacji na dzienniku elektronicznym, stronie internetowej i Facebooku szkoły.

Życzymy Uczniom i Państwu dużo zdrowia i przetrwania tego trudnego dla nas wszystkich czasu.

Serdecznie pozdrawiamy!