Sukcesy w powiatowych zawodach szachowych

25 listopada w sali balowej Strzegomskiego Centrum Kultury odbyły się powiatowe zawody szachowe w ramach współzawodnictwa sportowego szkół organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. W zawodach tych, podobnie jak w roku ubiegłym, wystąpiły dwie drużyny PSP nr 4 w Strzegomiu.

W Dolnośląskich Igrzyskach Dzieci (uczniowie do klas VI) nasza szkoła w składzie: Patryk Miciuk, Piotr Cichy, Aleksandra Kasprzak i Zuzanna Nowak zajęła 3 miejsce ustępując jedynie drużynom z dużymi tradycjami szachowymi z Żarowa i Świdnicy.

W Dolnośląskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (uczniowie klas VII i VIII) szkoła grająca w składzie: Natan Wojtasik, Marcin Niemczyk, Filip Kubiak i Wiktoria Sztorc zajęła 4 miejsce.