Święto Niepodległości w Czwórce

W naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. Klasy 5c i 2c wraz ze szkolnym chórem przygotowały spektakl pt. ,,Historia Białego Orła", który przybliżył wszystkim historię naszego narodu, jego walkę o wolność, poświęcenie i oddanie Polaków w walce o niepodległość. Uczniowie za pomocą słów, pięknych i wzruszających pieśni, pantomimy odtworzyli sceny z dawnych, okrutnych lat, o których każdy Polak powinien zawsze pamiętać. W przygotowanie spektaklu włączyli się rodzice, którzy przygotowali wspaniałe stroje. Nasi wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i zebrali wiele gratulacji od zebranych gości, wśród których był pan Zbigniew Suchyta – Burmistrz Strzegomia, ksiądz Prałat Marek Babuśka, przyjaciel szkoły pani Maria Krzywda, przedstawiciele Rady Rodziców p. Agnieszka Basińska i p. Monika Klamecka, rodzice oraz uczniowie i pracownicy szkoły.

Dziękujemy za miłe słowa.

kl.5c i p. E.Głowiak, kl.2c i p. U.Cebula, chór i p. A.Malina