SERCEM DLA ALANKA

W dniu 17 października 2019 r w PSP nr 4 odbył się piknik charytatywny „Sercem dla Alanka”, którego organizatorem była PSP nr 4 i Centrum Chrześcijańskie Kościół Zielonoświątkowy w Strzegomiu. Celem pikniku była zbiórka pieniędzy na operację ucznia klasy II a Alana Oleksyka. Na uczestników wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji min. loteria fantowa, słodka kawiarenka, kiermasz prac dzieci, kiermasz ciast, szkolne SPA, kącik zabaw i makijażu dla dzieci. Swoją obecnością zaszczycili nas lokalni artyści: Zespół „ Ślad”, Nicole Sarna, Justyna Sitarek, Alan Tułacz, Karol Zych, grupa „Ewa Zumba - Team”, grupa strzegomskich Motocyklistów, OSP Strzegom, Policjanci z Żarowa, fizjoterapeutka Emilia Więckowska. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal informacyjny Info- Strzegom. Wsparcie medialne otrzymaliśmy również od Radia Sudety 24 i od strzegomskiego fotografa - pana Sebastiana Tyniec. Organizatorzy pikniku składają PODZIĘKOWANIA wszystkim ludziom o wielkich, dobrych sercach, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i użyczyli nam wsparcia rzeczowego w organizacji wydarzenia.

Sercem za Serce dziękujemy wszystkim Darczyńcom!