Dzień Nauczyciela w Czwórce

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

Z tej okazji 14 października 2019 roku cała społeczność szkolna spotkała się na przedstawieniu przygotowanym przez uczniów z klasy V E pod kierunkiem pani Katarzyny Łubniewskiej. Za oprawę muzyczną odpowiedzialna była nauczycielka muzyki, pani Anna Malina. Młodzi artyści poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali scenkę z lekcji i przedstawili postać nauczyciela. Nie zabrakło też układów tanecznych w wykonaniu naszych uczniów. Za tę część akademii odpowiedzialna była pani Anna Wysocka. Piękne były również życzenia składane przez członków koła recytatorskiego z klasy II c, przygotowanych przez panią Urszulę Cebulę. Za dekorację odpowiadała pani Izabela Kisły.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!